Підшипник маточини задній Ваз 2108 2110 2115 FAG (545312А) польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Вид підшипника | Ступиці заднього колеса |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2108 |
| Ширина | 37 мм |
| Код запчастини | 545312 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішній | 30 |
| Діаметр зовнішній | 60 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405 ₴





