Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЗАЗ |
| Вид підшипника | Ступиці переднього колеса |
| Зовнішній діаметр | 64 мм |
| Внутрішній діаметр | 34 мм |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2108 |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішній | 34 |
| Діаметр зовнішній | 64 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 428 ₴



