Сальник первинного валу 29.8х50х9.5 на Москвич М-412, 2140) (412-1701033) Кременчук
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Москвич |
| Сумісність з моделлю | 412 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Кременчугрезинотехника |
| Країна виробник | Україна |
| Код запчастини | 412-1701033 (404) |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 29.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Ширина | 9.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 9.5 |
| Діаметр внутрішній | 29.8 |
| Діаметр зовнішній | 50 mm |
| Марка | Москвич |
| Модель | 412 |
| Серія | 2140 1976-1988 |
| Сумісність з: | Москвич 2140 1976-1988 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴







