Резинка для кріплення глушника Lanos, Sens,Nubira,Aveo,Leganza 96181437 Овал
виробництво Україна
на Сенсі і ланосі їх 2 шт, обидві кріпляться до задньої частини глушника
так само там є
96351529 - 2 шт, одна кріпить передню вихлопну трубу, друга перед заднього глушника
96352141 - 2 шт, обидві кріпляться до передньої частини резонатора
все це можна купити на нашому сайті
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Кросс-номери | Daewoo 96181437 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр кріпильних отворів | 10 мм |
| Товщина | 25 мм |
| довжина гумки загальна | 75 мм |
| відстань між центами отворів | 42 мм |
| ширина гумки | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴



