Резинка для кріплення глушника Lanos Sens,Nubira 96352141 тонка овальна
виробництво Україна
на Сенсі і ланосі їх 2 шт, обидві кріпляться до передньої частини резонатора
так само там є
96181437 ― 2 шт, обидві кріпляться до задньої частини глушника
96351529 ― 2 шт, продна кріпить передню вихлопну трубу, друга перед заднього глушника
все це можна купити на нашому сайті
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Кросс-номери | Daewoo 96181437 |
| Користувальницькі характеристики | |
| відстань між центами отворів | 42 мм |
| ширина гумки | 45 мм |
| довжина гумки загальна | 75 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Діаметр кріпильних отворів | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴



