Підшипник КПП диференціалу Ваз 2108 2109 21099 2113 2114 2115 (7207) VPZ (оригінал)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2108 |
| Вид підшипника | Коробки змінних передач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Код запчастини | 7207-15VPZ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2108 |
| Серія | 2109 1987-2011 |
| Сумісність | ВАЗ 2108 1984-2003, ВАЗ 2109 1987-2011 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴











