Сайлентблок Ваз 2108,2109,2113-2115 рульової рейки (гранатка,грибок)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | БРТ |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2108 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішній | 10.5 |
| діаметр посадки | 28 мм |
| висота гумової частини | 24 мм |
| розміри сайлентблока | мм |
| висота видимого метал | 20 мм |
| діаметр зовнішній металевої частини | 18 мм |
| Загальна висота | 44 мм |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2108 |
| Серія | 2109 1987-2011 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237,50 ₴


