Сайлентблок нижнього важеля Вага 2108,2109,2113-2115,2110-2112, (40х40)
2108-2904040Р
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2108 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Висота | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| діаметр посадки | 35 мм |
| розміри сайлентблока | мм |
| діаметр бортів | 38 мм |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2108 |
| Серія | 2109 1987-2011 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴











