Втулки ресори Москвич 2140 412, 12 шт,поліуретан,м'які
так само підходять до більшості причепів,колір може відрізнятися. каталожні номери 412-2912028\408-2912028
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Москвич |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішній | 14 |
| Діаметр зовнішній по борту | 33 мм |
| Діаметр зовнішній по посадці | 28 мм |
| Модель | 412 |
| загальна висота | 32 мм |
| висота посадки | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴/комплект





