Подушка двигуна велика на Москвич М-412, 2140) (412-1001200)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Москвич |
| Сумісність з моделлю | 412 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 49 |
| Діаметр кріпильних отворів | 8 мм |
| Довжина | 76 |
| Ширина | 50 |
| внутрішня різьба по центру | м12х1.75 |
| відстані між отворами | 65 мм |
| ширина від краю до краю | 84 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴






