Рукав дюритовий для подавання бензину,масла,тосола,дизельного палива DN 6 mm gates
Ціна за 1 метр, продається по 1 метр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | Туреччина |
| Армований шланг | Так |
| Діаметр | 6 мм |
| Область застосування шланга | Нафтопродукти, Вентиляція, кондиціонування, Машинобудування, Сільське господарство |
| Робоче середовище | Повітря, Газ, Масло, Кисень, Пар, Вода |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тиск | 12 |
| Діаметр зовнішній | 12 mm |
| армування | ниткова тканинна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴/м







