
Пістон,Кліпса Кріплення обшивки багажника чорний Lanos Sens Ланос Сенс GM 94530527
14 ₴
- Готово до відправки
- Код: GM 94530527
+380 (96) 384-84-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пістон,Кліпса Кріплення обшивки багажника чорний колір Lanos Sens Ланос Сенс GM 94530526
Поставляється без упаковки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GM |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| діаметр капелюшка | 18 мм |
| довжина пістона | 19 мм |
| розмір посадки | 7х7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 ₴

