Пружини ЗАЗ 968 Запоріжок передній підвіски (к-кт 2 шт.) ціна за пару, виробництво Мелітополь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЗАЗ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип пружини | Кручена циліндрична |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Габаритні розміри пружини | |
| Довжина | 245 мм |
| Зовнішній діаметр пружини | 68 мм |
| Внутрішній діаметр пружини | 55 мм |
| Товщина пружини | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴/пара









