
Сайлентблоки, втулки задньої балки, підвіски Ваз 2108,2109,2113-2114,2115 2 шт Поліуретан
400 ₴/пара
- Готово до відправки
- Код: 2108-2914054-10Р
+380 (96) 384-84-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Для підбору та консультації: +380662843792
+380963848494
+380939306574
Сайлентблок, втулка задньої балки, підвіски Ваз 2108,2109,2110,2111,2112,2113-2114,2115 ціна за дві штуки Полиуретан
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2114, 2115, 2108, 2109, 21099, 2113 |
| Країна виробник | Україна |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 48 мм |
| Висота | 65 мм |
| Код запчастини | 2108-2914054 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | LADA 21082914054 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр борту | 64 мм |
| розміри сайлентблока | мм |
| Висота виробу | 65 мм |
| Діаметр внутр гуми | 46 мм |
| Сумісність з: | ваз 2108-2115,2110-2112 |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2108 |
| Сумісність з: | ВАЗ 2108 1984-2003, ВАЗ 2109 1987-2011, ВАЗ 21099 1990-2011, ВАЗ 2113 2004-2013, ВАЗ 2114 2001-2013, ВАЗ 2115 1997-2012 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴/пара






