Болт компресора кондиціонера Ланос.
Болт для кріплення компресора кондиціонера автомобілів Ланос та Авео Т-200. В залежності від типу компресора використовувалося два або чотири болта. На скріншоті з каталогу позиція 8.
Виробництво GM.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GM |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Матеріал болта | Високоміцна сталь |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Довжина болта | 85 мм |
| Наявність гайки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 ₴



