Болт переднього важеля голий оригінал Ланос Сенс.
Болт кріпить важіль до кузова. Голий, без шайб і гайок. Ціна вказана за 1 штуку.
Виробник General Motors, Корея
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GM |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Довжина болта | 150 мм |
| Клас міцності | 10.9 |
| Матеріал болта | Високоміцна сталь |
| Метрична різьба, М | 14 мм |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Наявність гайки | Ні |
| Крок різьби | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 167 ₴





