Болт передньої фари Ланос.
Болт кріплення передньої фари до кузова, використовується 4шт. Підходить до автомобілів Ланос та Авео Т-200, Т250. Також на Авео, з допомогою цього болта, кріпиться вентилятор охолодження до радіатора. На скріні з каталогу позиція 5. Ціна за 1 шт.
Виробництво GM.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GM |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Довжина болта | 20 мм |
| Матеріал болта | Високоміцна сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Наявність гайки | Ні |
| Розмір під ключ | 10 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| зовнішній діаметр шайби | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴









