Болт фланцевий М12х69 шківа коленвала 69 мм Lanos, виробництво GM
Застосовується в автомобілях Lanos.
OEM: 94501109
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GM |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Довжина болта | 69 мм |
| Матеріал болта | Високоміцна сталь |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Наявність гайки | Ні |
| Форма болта | З потайною голівкою |
| Крок різьби | 1.75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴



