гумова втулка болта стабилизаторной стійки ланос сенс
окремо сама втулка ,без болта шайб та іншого
Ціна за 1 шт.
на машині їх 8 шт(по 4 штуки на кожен болт стабілізатора)
виробництво Німеччина febi
Номер по заміні №1: 2875013.
Номер по заміні №2: 8028750130.
Номер за каталогом ЗАЗ: TF69Y0-2906620
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Код запчастини | 03212 |
| Ширина | 19 мм |
| Внутрішній діаметр | 8.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Місце встановлення | Передня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 ₴






