Металевий ковпак задньої маточини Ланос
Оригінал Корея
Ціна за 1 штуку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Марка | Daewoo |
| Модель | Lanos |
| Серія | LANOS Седан (KLAT) 1997- |
| Сумісність | Daewoo LANOS (KLAT) 1997-, Daewoo LANOS Седан (KLAT) 1997-, ЗАЗ Lanos pick-up 2004- |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна висота | 27 мм |
| Діаметр посадки зовнішній | 40 мм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| висота посадки | 12 мм |
| діаметр борту | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴








