Манжета (сальник) розподбала Ланос 1.6
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Об'єм двигуна | 1600 куб. см |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 81-51109-20 |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішній | 35 |
| Діаметр зовнішній | 48 mm |
| Марка | Daewoo |
| Модель | Lanos |
| Сумісність з: | Daewoo LANOS Седан (KLAT) 1997-, Chevrolet AVEO Sedan (T250 T255) 2005- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 212 ₴







