Сайлентблок (втулка) переднего рычага передний Ланос Сенс Lanos Sens CVKD-17
Елемент передньої підвіски сайлентблок переднього важеля (90335966, 96445043, 96185973) виробництва Корея для автомобілів Daewoo Nexia Ланос Сенс. Матеріал ― резинометаллическая опора. Місце встанови ― передня частина автомобіля.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CTR |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 59 мм |
| Діаметр зовнішній | 38 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | CVKD-17 |
| Місце встановлення | Передній |
| Довжина | 59 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴







