Сайлентблоки важелів Москвич 412,2140 верхні Харків
так само в наявності є і нижні сацйлентблоки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сумісність з маркою | Москвич |
| Сумісність з моделлю | 412 |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| діаметр внутрішній верхнього сайлентблока | 15 мм |
| висота нижнього сайлентблока загальна | 38 мм |
| висота верхнього сайлентблока загальна | 38 мм |
| діаметр внутрішній нижнього сайлентблока | 18 мм |
| діаметр зовнішній верхнього сайлентблока | 35 мм |
| висота нижнього сайлентблока метал | 30 мм |
| діаметр зовнішній нижнього сайлентблока | 39 мм |
| висота верхнього сайлентблока метал | 30 мм |
| Марка | Москвич |
| Модель | 412 |
| Серія | 2140 1976-1988 |
| Сумісність з: | Москвич 2140 1976-1988 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴/комплект





